NORVEGŲ KALBOS LYGIAI

Online kursai

Norvegų kalba žingsnis po žingsnio!

Renkantis kursus labai svarbu žinoti tikslus ir nuosekliai jų siekti, todėl šių kursų programa yra parengta remiantis naujausia mokymosi medžiaga ir metodika. Tad susipažinkime su A lygio skirstymu:

A1.1

A1.1 kursas tinka visiškai nuo nulio pradedantiems, todėl daugiausia dėmesio skiriama tarimo taisyklėms, gramatikos pagrindams. Po šio kurso gebėsite prisitatyti, papasakoti ką veikiate ir ką veiksite, bei kiek yra valandų. Kurso gramatinės temos: esamasis laikas, įvardžiai, bendratis, daugiskaita, žodžių tvarka pagrindiame sakinyje.

Artimiausi kursai

A1.2

A1.2 kursas tinka šiek tiek pažengusiems mokiniams, kurie jau geba prisitatyti, suregzti nesudėtingus sakinius, papasakoti apie savo dieną ir planus. A1.2. kurso metu išmokstame papasakoti apie savo šeimos narius, apsipirkinėjimo frazių, papasakoti apie namus ir kas įvyko vakarykštę dieną. Gramatinės kurso temos: daiktavardžio žymimoji forma, būdvardis, savybiniai įvardžiai, būtasis laikas.

 
Artimiausi kursai

A2.1

A2.1 lygis skirtas jau daug laisviau kalbantiems tiek esamuoju, tiek būtuoju laiku. Kurso metu išmokstame papasakoti apie orus, papasakoti maršrutus, susikalbėti su gydytoju apie sveikatą. Gramatinės kurso temos: det sakiniai, šalutiniai sakiniai, presens perfektum, žymimasis būdvardis.

 
Artimiausi kursai

A2.2

A2.2 lygis skirtas jau pažengusiems mokiniams. Kurso metu išmokstame papasakoti apie tradicijas ir šventes, susipažįstame su švietimo sistema Norvegijoje, pasiruošiame darbo pokalbiui bei lengvai pasirašome CV norvegų kalba. Gramatinės kurso temos: būdvardžio laipsniavimas, šalutiniai sakiniai, som sakiniai, prielinksniai ir modaliniai veiksmažodžiai.

 
 
Artimiausi kursai

Norvegų kalba pažengusiems

Jau gebi susikalbėti kasdienybėje, bet nori pagerinti savo žinias ir jaustis dar tvirčiau? Prisijunk prie pažengusių kursų!

 

B1.1

B1.1 kursas tinka pažengusiems mokinams, kurie geba puikiai susikalbėti esamuoju, būtuoju ir būsimuoju laiku. B1.1 kurso metu didelis dėmesys skiriamas kalbėjimo lavinimui, tokiomis temomis kaip: svajonės ir planai, naujos pažintys, išsilavinimo svarba, šeimos gyvenimas, ir ekonomika. Taip pat stiprinami klausymo įgūdžiai, klausomės daug podcastų. Gramatinės kurso temos: veiksmažodžio kaitymas, pagrindiniai ir šalūtiniai sakiniai, daiktavardžio kaitymas, įvardžiai, būdvardis. . Stein på stein 2021 m. knyga 1-5 skyrius.

Artimiausi kursai

B1.2

B1.2. kurso metu didelis dėmesys skiriamas kalbėjimo lavinimui, tokiomis temomis kaip: vaikų auklėjimas, informacijos internete perteklius, tradicijų ir kultūros suvokimas, maistas ir sveikata. Taip pat skiriamas dėmesys darbo temai, bandome tinkamai pasiruošti darbo pokalbiui, puikiai pasirašyti CV ir išmokstame parašyti paraišką. Taip pat stiprinami klausymo įgūdžiai, klausomės daug podcastų. Gramatinės kurso temos: pasyvas, būdvardžio laipsniavimas, som sakiniai, šalutiniai sakiniai, bendratis ir prielinksniai. Stein på stein 2021 m. knyga 6-10 skyrius.

Artimiausi kursai

B1.3

B1.3 kurso metu didelis dėmesys skiriamas kalbėjimo lavinimui, tokiomis temomis kaip: aplinka ir klimatas, gerovės valstybės teikiama nauda, darbo gyvenimas Norvegijoje, verslas Norvegijoje bei demokratija. Taip pat stiprinami klausymo įgūdžiai, klausomės daug podcastų. Gramatinės kurso temos: Det- sakiniai, prieveiksmiai, daiktavardžių daryba, žodžių daryba, tekstų rašymo stiliai. Stein på stein 2021 m. knyga 11-15 skyrius.

Artimiausi kursai